2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Podkarpackie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Leżajsk
Dodane 09 maja 2024

Praca - kasjer-sprzedawca

Lokalizacja

Leżajsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Z.P.O.W. ORZECH SP. Z O.O. zatrudni do pracy na stanowisko

  • sprzedawca - lada wędliniarskiej

  • kasjer-sprzedawca

Twój zakres obowiązków

·         Prawidłowa ekspozycja towaru w ladzie

·         Profesjonalna obsługa klientów

·         Dbanie o jakość i świeżość towaru, prawidłowe oznaczenia i terminy ważności

·     Utrzymanie standardów czystości

Nasze wymagania

·         Zaangażowanie i motywacja do pracy

·         Gotowość do pracy w systemie zmianowym

·         Dobra organizacja pracy.

·         Umiejętność współpracy w zespole

·         Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

To oferujemy

·         Wynagrodzenie zasadnicze plus premia miesięczna i kwartalna.

·         Wsparcie doświadczonej kadry.

·         Kartę Pracownika upoważniającą do rabatu na zakupy w sklepach Orzech.

·         Możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach.

·         Dodatkowe benefity, takie jak bony świąteczne, imprezy integracyjne dla pracowników.

Dołącz do nas jeśli lubisz ludzi, masz w sobie pokłady energii i chcesz się rozwijać.

Administratorem danych osobowych jest firma ZPOW Orzech Sp. z o.o. 36-100 Kolbuszowa, ul. Rzeszowska 7. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na stanowisko na które przesyłają Państwo swoje aplikacje.

Lokalizacja

Leżajsk,

Podkarpackie

Podkarpackie, Leżajsk
ID: 917146299