2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Wałbrzych
Promedica24
Dodane 22 maja 2024

Praca jako Opiekun/ka osób starszych na terenie Niemiec

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wałbrzych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

- Pomoc w codziennych czynnościach, takich jak ubieranie się, mycie, jedzenie i korzystanie z toalety

-Przygotowywanie posiłków i karmienie

- Pomoc w utrzymaniu higieny osobistej

- Zapewnianie towarzystwa i rozrywki

- Pomoc w załatwianiu sprawunków i wizyt u lekarza

Wymagania:

- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

- Znajomość języka Niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- Empatia i cierpliwość

- Odpowiedzialność i dokładność

- Dyspozycyjność

Oferujemy:

- Umowę zlecenie

- Ubezpieczenie w Polsce i Niemczech

- Atrakcyjne wynagrodzenie + BONUSY

- Możliwość rozwoju zawodowego

- Transport/Wyżywienie/Zakwaterowanie - Opiekę koordynatora 24/7

Zainteresowany? ZADZWOŃ pod numer 7 8 9 - 2 1 8 - 0 0 8 /NAPISZ SMS/ NAPISZ wiadomość prywatną/PRZYJEDŹ do biura - ul. Lubelska 1, 58-300 Wałbrzych

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

Lokalizacja

Wałbrzych,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wałbrzych
ID: 882186402