2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Inowrocław
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca - Elektryk w Ciech Cargo

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

CIECH Cargo to przedsiębiorstwo transportowe należące do Grupy Kapitałowej CIECH, które powstało w maju 2000 roku. Początkowo skupiało się na transporcie sody, obecnie oferta obejmuje także przewozy towarowe węgla, kruszyw, czy materiałów niebezpiecznych.

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżące przeglądy oraz konserwacja taboru kolejowego
  • Wykonywanie napraw lokomotyw
  • Obsługa narzędzi ręcznych, mechanicznych, elektromechanicznych oraz stanowisk pomiarowo - naprawczych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (mechaniczne/elektromechaniczne/mechatroniczne)
  • Znajomość budowy i zasad działania pojazdów kolejowych
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w branży kolejowej na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 899324503