2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Wielkopolskie
  6. Media i PR - Środa Wielkopolska
Dodane 14 maja 2024

[praca dodatkowa] Redaktor/dziennikarz w lokalnej gazecie

Lokalizacja

Środa Wielkopolska

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowaZapraszamy seniorów

Opis

Witaj!

Rozwijamy się i szukamy ludzi do naszej redakcyjnej ekipy.

Jeżeli jesteś energiczną, kreatywną i nie bojącą się wyzwań osobą to całkiem możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

Zadania Redaktora obejmują:

- Zbieranie materiałów/informacji i pisanie artykułów,

- Redagowanie materiałów prasowych na potrzeby gazety,

- Fotografowanie,

- Umiejętność obsługi serwisów społecznościowych (FB, IG, TikTok, YouTube).

Wymagania stawiane kandydatom:

- Tzw. dobre pióro,

- Komunikatywność,

- Umiejętność obsługi komputera oraz edytora tekstowego,

- Dobra organizacja pracy,

- Dodatkowym atutem będzie posiadane doświadczenie w mediach.

Oferujemy:

- Możliwość pracy zdalnej/hybrydowej.

- Pracę w dobrze rozwijającej się firmie,

- Pozytywną atmosferę pracy,

- Możliwość realizacji własnych pomysłów,

- Szkolenia

Forma zatrudnienia/współpracy i zarobków do ustalenia w zależności od doświadczenia oraz zaangażowania.

Jeżeli uważasz, że jesteś w stanie coś wnieść do naszej firmy, to koniecznie do nas napisz!

NIE PATRZYMY NA WYKSZTAŁCENIE, tylko na umiejętności i zdolność oraz chęć zdobywania nowych kompetencji!

Na OLX mamy również inne ogłoszenie, w którym szukamy osoby do stałej współpracy.

Lokalizacja

Środa Wielkopolska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
ID: 918184988