2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Kujawsko-pomorskie
  5. Sprzątanie - Toruń
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca dodatkowa- Pranie tapicerki

Wynagrodzenie

25 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Toruń

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

W związku z rozwojem firmy i zwiększoną liczbą zleceń poszukujemy osób do pracy dodatkowej przy czyszczeniu (praniu) tapicerki meblowej i samochodowej.

Wymagania:

  • dyspozycyjność przynajmniej kilka godzin w tygodniu- ustalana indywidualnie

  • prawo jazdy i własny samochód - mile widziana osoba z większym autem (kombi, bus)

  • gotowość do podjęcia dodatkowego zajęcia w oparciu o umowę zlecenie/dzieło/współpracę

  • pracowitość i dobra kondycja fizyczna

  • dbałość o szczegóły i detale

  • mile widziany status studenta/ucznia lub aktualne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • gotowość do pracy w weekendy (również w niedzielę)

Oferujemy:

  • sprzęt niezbędny do realizacji zleceń,

  • szkolenie i wiedzę  z zakresu wykonywanych usług

  • wynagrodzenie netto, które waha się od 500 - 1500 zł (średnio 25-35 zł /h)

Obowiązki:

  • realizacja zleceń prania tapicerki na terenie Torunia, Bydgoszczy i okolic

Jesteś zainteresowany/zainteresowana? Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Informacje o firmie:

Od 2 lat działamy na terenie Trójmiasta i okolic

Zajmujemy się czyszczeniem tapicerki meblowej i samochodowej. Pierzemy dywany i wykładziny. Realizujemy zamówienia związane z usuwaniem przykrych zapachów jak i dogłębnego prania tapicerki. Zaczynamy działać na terenie Torunia, Bydgoszczy i okolic (w promieniu do 30 km). Zlecenia przyjmujemy codziennie (razem z niedzielami) w godzinach 09:00- 21:00. Pracujemy tylko na sprzęcie i chemii najlepszych renomowanych firm.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 868482400