2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Jasienica
Dodane 10 maja 2024

Praca dla studenta w księgowości

Wynagrodzenie

27,69 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jasienica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma MUNDIVIE S.A. wielu prestiżowych nagród zajmująca się produkcją wyrobów alkoholowych zatrudni na umowę zlecenie:

Osobę do 26 roku życia posiadającą aktywny status studenta studiów kierunkowych z zakresu ekonomii i finansów, absolwenta szkoły średniej o profilu ekonomicznym

Od kandydatów oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości zagadnień z zakresu księgowości i podatków

  • Znajomości obsługi komputera

  • Zdolności analitycznych

  • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach pracy firmy

    (nie ma możliwości pracy dorywczej)

  • Mile widziane doświadczenie w księgowości firmy produkcyjnej

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Szkolenia, przyjemną atmosferę pracy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę po ukończeniu studiów

Orientacyjny zakres obowiązków:

Bieżąca weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym

Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego

Wprowadzanie wyciągów bankowych i prowadzenie kasy gotówkowej

Rozliczanie zaliczek firm i pracowników

Wsparcie w pracach dotyczących zamknięcia miesiąca.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na podany adres email.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do CV proszę załączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Jasienica,

Śląskie

Śląskie, Jasienica
ID: 917339026