2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Śląskie
  6. Obsługa hotelowa - Katowice
  7. Obsługa hotelowa - Bogucice
Dodane 13 maja 2024

Praca dla pokojowej w centrum Katowic WEEKENDY (PT-ND)

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

W związku z chęcią zapewnienia naszym Gościom najwyższego standardu świadczonych usług, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko pokojowej. Praca weekendowa (piątek, sobota, niedziela).

Wymagania:

  • dokładność wykonywanej pracy,

  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,

  • odpowiedzialność i sumienność.

Obowiązki:

  • utrzymanie czystości pokoi oraz części wspólnych.

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu?

  • Pracę w centrum Katowic.

  • Elastyczny grafik, dzięki któremu będziesz mieć czas na naukę czy rozwijanie swoich pasji.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Nie czekaj, tylko złóż swoje CV już teraz!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 917982673