2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Wrocław
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Fabryczna
Dodane 08 maja 2024

Praca dla opiekunów osób starszych w Niemczech

Wynagrodzenie

7 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Obowiązki:

  • Opieka nad osobami starszymi w ich domach lub w placówkach opiekuńczych.

  • Pomoc w codziennych czynnościach życiowych, takich jak ubieranie się, karmienie, higiena osobista.

  • Podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarskimi i przypilnowanie przyjęcia leków.

  • Pomoc w poruszaniu się, w tym wsparcie przy transferze i spacerach.

  • Wykonywanie drobnych prac domowych, takich jak sprzątanie, pranie, gotowanie.

  • Towarzyszenie podopiecznym, rozmowa i aktywizacja.

  • Pomoc w dotarciu do lekarza i załatwianiu spraw medycznych.

  • Dbanie o higienę i komfort pensjonariuszy.

  • Pomoc w zakupach i załatwianiu codziennych spraw.

  • Wspieranie rehabilitacji i współpraca z personelem medycznym.

Wymagania:

  • Empatia i cierpliwość w kontakcie z osobami starszymi.

  • Gotowość do pracy w Niemczech (wyjazdy najczęściej na 6 tygodni lub dłużej)

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej średnim.

  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chęć do nauki i podjęcia pracy w opiece.

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone zadania.

  • Sumienność i uczciwość.

  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończone kursy związane z opieką (mile widziane).

  • Prawo jazdy (mile widziane).

Oferujemy:

  • Zarobki w granicach 1700-2300 EUR netto/mies.

  • Darmowy przejazd

  • Darmowe zakwaterowanie

  • Darmowe wyżywienie

  • Ubezpieczenie OC + NNW

  • Wsparcie koordynatorek

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

Julia 516 6O1 642

Joanna 572 OO8 233

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 916919575