2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Łomianki
Dodane 22 maja 2024

Praca dla Magazyniera

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Newface Group Sp. z o.o. jedyny przedstawiciel na rynek europejski, amerykańskiej firmy Zemits, producenta wysokiej klasy aparatów kosmetycznych, poszukuje osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER

MAGAZYNIERA

  • Miejsce pracy: Łomianki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie dostaw

  • Zbieranie i kompletowanie zamówień zgodnie z wykazem.

  • Pakowanie towaru.

  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.

  • Prace manualne.

  • Prace magazynowo - porządkowe.

WYMAGANIA:

  • Dobra organizacja pracy.

  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków.

  • Sumienność i staranność w pracy.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie oraz zręczność.

  • Znajomość obsługi komputera / programy biurowe

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność serwisowania urządzeń kosmetycznych

  • Dyspozycyjność.

  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

OFERTA:

Praca w rozwojowej firmie.

Miła atmosfera w miejscu pracy.

Godziny pracy - 8.oo do 16.oo lub 9.oo do 17,oo

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem w odpowiedzi na ogłoszenie.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 729334207