2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Wesoła
Dodane 12 maja 2024

Praca dla księgowej

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wesoła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Księgowy/Księgowa

Miejsce pracy: Warszawa Wesoła

Stanowisko: KSIĘGOWY/A

* Zakres obowiązków:

- wprowadzanie dokumentów kosztowych, faktur sprzedaży, wyciągów bankowych,

- uzgadnianie rozrachunków

- Analiza i uzgadnianie kont

- inne zadania księgowe oraz współpraca z innymi działami firmy

*Oczekujemy:

- miniumum 2 letniego doświadczenia w pracy w księgowości

- wykształcenie kierunkowe – finanse, ekonomia, rachunkowość – mile widziane

- dobra znajomość MS Office - Excel

- Mile widziana znajomość programu REWIZOR, RACHMISTRZ NEXO

- umiejętność pracy w zespole

*Oferujemy:

- praca od zaraz

- praca na całość lub część etatu

- wynagrodzenie stosowne do umiejętności oraz zaangażowania

Zainteresowane osoby prosimy o określenie oczekiwanego wynagrodzenia oraz przesyłanie swojego CV z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Smart Business Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wesoła
ID: 835708147