2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Wola
Dodane 21 maja 2024

Praca dla Inżyniera Budowy

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

MALBUD 1 to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Solidność i profesjonalizm pozwoliły zająć nam na stałe istotne miejsce na polskim rynku.

Jednak doświadczenie i jakość to tylko niektóre elementy naszego sukcesu. Równie istotne są dla nas relacje: zarówno z klientami, inwestorami, jak i relacje panujące w zespole MAL-BUD-1, które budujemy, realizując kolejne projekty mieszkaniowe i komercyjne.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych,

  • kontrola poprawności wykonywania robót,

  • planowanie i koordynacja robót realizowanych przez wykonawców,

  • sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów,

  • opracowanie dokumentacji powykonawczej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe,

  • doświadczenie zawodowe 2 – 3 lata,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • znajomość programów pakietu MS Office i AutoCad,

  • wiedza z zakresu obmiarowania,

  • znajomość procesu budowlanego,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • znajomość przepisów BHP.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • przyjazną, pozytywną atmosferę pracy,

  • możliwość stałego pogłębiania wiedzy,

  • pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 912239785