2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Śląskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Jaworze
Dodane 17 maja 2024

Praca dla fizjoterapeuty JAWORZE

Wynagrodzenie

75 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jaworze

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do zespołu REVITAL i rozwijaj swoją pasję fizjoterapeuty!

Jesteśmy REVITAL Centrum Terapii Manualnej i Osteopatii w Jaworzu– miejsce, gdzie holistyczne podejście do pacjenta oraz terapia manualna stanowią fundament skutecznego leczenia. Poszukujemy fizjoterapeuty z pasją, który podziela nasze wartości i chce razem z nami zmieniać życie pacjentów na lepsze.

Kogo szukamy?

  • Pasjonata fizjoterapii- który traktuje swój zawód jako powołanie.

  • Terapeuty manualnego- który docenia jej skuteczność i widzi w niej podstawę leczenia.

  • Odkrywcy- który nieustannie poszukuje nowych rozwiązań i metod terapeutycznych.

  • Entuzjasty rozwoju- który chce poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

  • Profesjonalisty- który jest odpowiedzialny, rzetelny i zaangażowany w swoją pracę.

  • Człowieka zespołu- który ceni współpracę i dobrą atmosferę w pracy.

  • Terapeuty myślącego holistycznie- który traktuje pacjenta jako całość, rozumiejąc, że zdrowie to nie tylko brak choroby, ale pełna harmonia ciała i umysłu

  • Studenci również mile widziani

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stawka 75-100 zł/h (ok. 10500-14000zł miesięcznie), uzależniona od doświadczenia i zaangażowania.

  • Umowę B2B lub zlecenie : elastyczne warunki zatrudnienia, dostosowane do Twoich potrzeb.

  • Elastyczny grafik: możliwość pracy w systemie zmianowym (7:00-14:00 lub 14:00-21:00), z uwzględnieniem Twoich preferencji i work-life balance.

  • Nieograniczone możliwości rozwoju: dostęp do szkoleń, kursów, konferencji i najnowszej wiedzy z dziedziny fizjoterapii, dofinansowanie do szkoleń.

  • Wsparcie doświadczonego zespołu: możliwość konsultacji i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami, mentoring.

  • Nowoczesne i przyjazne miejsce pracy: dostęp do wysokiej jakości sprzętu i wyposażenia, komfortowe gabinety.

  • Dbanie o zdrowie: możliwość korzystania z usług centrum na własne potrzeby, możliwość skorzystania z pakietu medycznego.

  • Realny wpływ na rozwój firmy: możliwość współtworzenia oferty i uczestnictwa w działaniach marketingowych, Twoje zdanie się liczy.

  • Integracja: wspólne wyjścia, imprezy i aktywności, bo praca to nie wszystko!

Twoje zadania:

  • Indywidualna praca z pacjentem: przeprowadzanie diagnostyki, terapia manualna, zabiegi fizykalne, edukacja.

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej: rzetelne i dokładne dokumentowanie przebiegu terapii.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Będziesz pracować w miejscu, które ceni Twoje umiejętności i pasję.

  • Otrzymasz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

  • Staniesz się częścią zespołu, który wspiera się i motywuje.

  • Będziesz miał realny wpływ na kształtowanie swojej kariery.

  • Będziesz pracować w malowniczym Jaworzu, otoczonym górami i lasami.

Nie czekaj! Dołącz do zespołu REVITAL i rozwijaj swoją pasję fizjoterapeuty!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.revital-fizjoterapia.com

Do zobaczenia w REVITAL!

Lokalizacja

Jaworze,

Śląskie

Śląskie, Jaworze
ID: 919011865