2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Szopienice-Burowiec
Dodane 29 maja 2024

Biurowa praca dla Sprzedawcy.

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Doradca ds. sprzedaży hurtowej

 Zakres obowiązków:

 - Sprzedaż produktów yellowSPORT (sport, fitness i fizjoterapia) w obszarze B2B.

- Aktywne i kreatywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach polskich.

- Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków sprzedaży

- Realizacja planów sprzedażowych.

- Ciągłe monitorowanie rynku i działań konkurencji.

 Nasze wymagania:

- Wysoka kultura osobista oraz umiejętność łatwego nawiązania kontaktów.

- Nastawienie na wynik oraz pozytywną motywacja do intensywnej pracy.

- Umiejętność obsługi komputera (znajomość MS Excel).

- Samodzielność i kreatywność w realizacji działań oraz umiejętność współpracy w zespole.

 Mile widziane:

  - Doświadczenie w obszarze sprzedaży - mile widziane, jeżeli nie masz to Cię wszystkiego nauczymy.

- Zainteresowania związane ze sportem, fizjoterapią oraz zdrowym trybem życia.

 To oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

- Pracę stacjonarną w godzinach 8:00-16:00.

- Możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

- Przyjazną atmosferę w pracy, a także niekorporacyjne relacje.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 918924197