2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podlaskie
  6. Administracja, prace biurowe - Białystok
  7. Administracja, prace biurowe - Centrum
Dodane 14 maja 2024

Praca biurowa w firmie transportowej

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Najważniejsze obowiązki:

  • obsługa administracyjno- biurowa i bieżące koordynowanie obiegu dokumentów w firmie i korespondencji,

  • wystawianie faktur, sprawdzanie płatności

  • bieżący kontakt z klientem oraz instytucjami zewnętrznymi,

  • przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem, rozliczanie umów cywilno-prawnych,

  • pomoc w bieżących sprawach biura.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • samodzielność,

  • umiejętność i gotowość do szybkiego uczenia się, szybkiego przyswajania informacji,

  • doświadczenie w pracach biurowych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę na początek na pół etatu,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • elastyczne godziny pracy, pracę od poniedziałku do piątku.

Swoje aplikacje proszę składać przez OLX

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 770948017