2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Piekary Śląskie
Dodane 02 maja 2024

Praca biurowa Piekary Śląskie - własna działalność

Wynagrodzenie

4 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piekary Śląskie

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Oferta współpracy B2B (podstawowa uproszczona działalność jednoosobowa) Jeśli nie masz, pomożemy założyć - prowadzimy cała dokumentację - kompleksowo pomożemy.

Lokalizacja: Piekary Śląskie, dzielnica Brzeziny

Zakres obowiązków:

  • prace biurowe: uzupełnianie tabelek, formularzy itp., znajomość pakietu Microsoft Office. Na pozostałe programy przeprowadzimy szkolenie.

  • Obsługa Bazy BDO (Baza Danych Odpadowych), wypełnianie kart KPO (Karty Przekazania Odpadu)

  • Prowadzenie i korygowanie EO (Ewidencji Odpadów)

  • Przygotowywanie korespondencji: Poczta, Kurier,

  • Pomoc przy obsłudze kierowców kończących codziennie pracę - raporty

  • Przygotowywanie dokumentacji dla kierowców odbierających surowce - załadunki

  • prowadzenie list obecności z pierwszej/drugiej zmiany

  • inne

Przykładowa kalkulacja

Wynagrodzenie miesięczne podstawowe: 4.500,00 netto

koszty składek ZUS i podatek około: - 990,00 zł

koszty biura księgowego około: - 200,00 zł

SUMA: 3.310,00 zł na rękę w pierwszym miesiącu

  • dodatki: premia uznaniowa za 100% wykonanej umowy w miesiącu 500,00 zł netto

  • możliwość odliczenia kosztów prowadzenia działalności jednoosobowej takie jak: paliwo, rachunek za telefon, papier ksero, koszty napraw auta itp.

  • inne sprawy do omówienia indywidualnie

SUMA wynagrodzenia na umowę B2B od drugiego miesiąca ok 4.000,00 zł na rękę

Dodatkowo premia kwartalna uzależniona od ZAANGAZOWANIA !!!

Zapraszamy do kontaktu WARTO !

Lokalizacja

Piekary Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Piekary Śląskie
ID: 915736445