2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Dąbrowa Górnicza
Dodane 28 maja 2024

Praca bez doświadczenia w utrzymaniu ruchu

Wynagrodzenie

3 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Brembo to legendarna włoska marka, działająca w branży motoryzacyjnej od 1961 roku, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

Wierzymy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. Brembo obecne jest w 15 krajach na świecie, a od ponad 20 lat istnieje także w Polsce, która stała się jednym z najbardziej istotnych miejsc skoncentrowania uwagi w obszarze produkcyjnym.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, zakład obróbki mechanicznej :)

Płatny staż w Dziale Utrzymania Ruchu

Opis stanowiska

Ponad połowa pracowników Brembo w Dąbrowie Górniczej pracuje dłużej niż 5 lat. Wielu z nich swoją karierę zaczynało właśnie jako stażysta w Działach Technicznych.

W Dąbrowie Górniczej produkujemy tarcze oraz zaciski hamulcowe.

Zaczynając swoją przygodę od stażu poznajesz firmę Brembo i masz czas na rozwój, udział w szkoleniach wewnętrznych oraz ciekawych projektach. To z pewnością okres zdobywania wartościowych doświadczeń w branży automotive.

Zobacz, co oznacza dla Ciebie staż w Dziale Utrzymania Ruchu Brembo:

  • Wykonujesz merytoryczne zadania – kawę robisz dla siebie

  • Opiekuje się Tobą Kierownik oraz dedykowani do określonych zadań mentorzy

  • współpracujesz z doświadczonymi mechanikami oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi

  • Jesteś stażystą maksymalnie 12 miesięcy – po tym okresie mamy nadzieję, obejmiesz samodzielne stanowisko

  • Od pierwszego dnia jesteś zatrudniony na podstawie umowy o pracę

  • Otrzymujesz stałą pensję oraz premie regulaminowe

Wymagania

Ważne dla nas są Twoje predyspozycje:

  • Chęć zdobywania wiedzy i umiejętności

  • Umiejętność obsługi komputera (Excel, Word w stopniu dobrym)

  • Sumienne i rzetelne podejście do pracy

Nie jest konieczne, ale miło jeśli:

Interesujesz się motoryzacją, zagadnieniami automotive

Kiedy Ty będziesz się rozwijać, my zadbamy o Ciebie…

Motywacyjny system wynagrodzeń:

  • pensja stała

  • premie i dodatki

  • system nagród KAIZEN

Stabilne zatrudnienie:

  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat na okres 12 m-cy bez okresu próbnego od poniedziałku do piątku

  • możliwość zatrudnienia po stażu na samodzielnym stanowisku

Dodatkowe benefity:

  • Karta Multisport lub OK System

  • Sekcje sportowe

  • Program poleceń, w którym możesz otrzymać nawet 1000 zł za 1 polecenie

  • Bony i paczki świąteczne

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Prywatna opieka medyczna za 10 zł

  • Wczasy pod gruszą

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 830429986