2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Śląskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Katowice
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Dąbrówka Mała
Joanna Huptyś
Dodane 09 maja 2024

praca - Analityk Finansowy - Specjalista ds. Kontrolingu

Lokalizacja

Katowice, Dąbrówka Mała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla naszego klienta - znanej i cenionej firmy produkcyjnej działającej w branży przemysłowej poszukujemy kompetentnego Kandydata/tki zainteresowanego podjęciem długofalowej współpracy poprzez objęcie stanowiska:

ANALITYK FINANSOWY / SPECJALISTA DS. KONTROLINGU

Miejsce pracy: Katowice - woj. śląskie

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • udział w budowaniu finansowego modelu biznesowego

  • uczestnictwo w procesie przygotowywania budżetu rocznego, forecastu lub planu wieloletniego

  • realizacja czynności związanych z zamknięciem okresu

  • udział w miesięcznej aktualizacji prognoz finansowych oraz prognoz sprzedaży

  • analiza Klientów pod kątem sprzedaży, marży

  • kontrola kosztów spółki w tym analiza i interpretacja odchyleń kosztów produkcji od kosztów planowanych, analiza faktur zakupowych

  • analiza gospodarki magazynowej w zakresie optymalizacji wielkości zapasów

  • realizacja okresowej sprawozdawczości zgodnie z przyjętą w spółce polityką w tym zakresie (miesięczna, kwartalna, roczna)

  • optymalizacja procesów analizy i raportowania danych finansowych

  • tworzenie i rozwój narzędzi raportowych i kontrolingowych oraz optymalizacja procesów, w tym kluczowych wskaźników efektywności (KPI)

    POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • wykształcenie  wyższe o kierunku ekonomicznym (finanse, rachunkowość, controling itd.)

  • doświadczenie w pracy na analogicznym lub podobnym stanowisku

  • mile widziana komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

  • znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym

  • umiejętności analitycznego myślenia, tworzenia budżetów oraz prognoz finansowych

  • zdolność wyciągania wniosków z przekrojowych danych i prognoz

  • wysoka motywacja, obowiązkowość i zaangażowanie w pracę

  • otwartość na naukę i chęć doskonalenia swoich kompetencji

    W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie, Nasz Klient oferuje:

  • pracę w rozwojowym środowisku na umowie o pracę

  • narzędzia niezbędne do pracy

  • opiekę medyczną

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ubezpieczenie grupowe

  • smartLunch

  • szkolenia i kursy

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji

Osoba prowadząca projekt:  Joanna Huptyś Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąbrówka Mała
ID: 914420172