2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Inowrocław
Dodane 30 kwietnia 2024

Poszukujemy sprzedawcy dział budowlany w BricoMarche w Inowrocławiu

Wynagrodzenie

4 242 - 4 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku sprzedawca na dziale budowlanym w BricoMarche w Inowrocławiu, ul. Wojska Polskiego 14 (przy Galerii Solna).

Również mile widziane osoby z "orzeczeniem o niepełnosprawności"

Uwaga nie jest wymagane doświadczenie, wystarczy że:

  • lubisz działać zespołowo

  • jesteś nastawiona/y na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji

  • jesteś otwarty na kontakt z klientem

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta

  • dbanie o prawidłową ekspozycję towarów

  • wykładanie towarów

  • utrzymanie czystości i porządku na dziale

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 913892537