2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Mazowieckie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Radom
Dodane 10 kwietnia 2024

Poszukujemy recepcjonistki do Kliniki Beauty Skin w Radomiu

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Klinika Medycyny Estetycznej Beauty Skin www.beautyskin.com.pl

poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko recepcjonistka.

Miejsce pracy: Radom Galeria Słoneczna

Opis stanowiska:

• obsługa recepcji;

Wymagania:

• doświadczenie na w/w stanowisku w salonie beauty

• wykształcenie kierunkowe (kosmetologia)

• komunikatywna znajomość języka angielskiego;

• wysoka kultura osobista;

• komunikatywność;

• dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie pracy weekendowej i zmianowej;

• sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferujemy:

• pracę w nowoczesnej klinice medycyny estetycznej;

• przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole;

• atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy przesyłać oferty w formie elektronicznej (CV ze zdjęciem)

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 27.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami".

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 748828789