2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bronowice
Dodane 22 maja 2024

Przedstawiciel handlowy ze znajomością języka ukraińskiego

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

"Tattoo Room" to wiodący sklep internetowy w Polsce, specjalizujący się w produktach do tatuażu i piercingu. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów od wiodących światowych producentów, zapewniając klientom wszystko, co niezbędne do bezpiecznej i kreatywnej pracy.

Obowiązki:

  • Doradztwo klientom w zakresie asortymentu produktów oraz ich cech szczególnych.

  • Korespondencja z klientami w celu rozwiązywania problemów, udzielania porad i składania zamówień.

  • Organizacja i realizacja podróży służbowych w celu odwiedzenia klientów i uczestnictwa w branżowych wydarzeniach.

  • Poszukiwanie nowych klientów i partnerów w celu poszerzenia bazy klientów.

  • Przyjmowanie zamówień od stałych klientów i ich operatywne przetwarzanie.

Wymagania:

  • Możliwość odbywania podróży służbowych po Polsce.

  • Dobra znajomość języka polskiego.

  • Doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży.

  • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami.

  • Odpowiedzialne podejście do obowiązków oraz terminowe wykonywanie zadań.

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy.

  • Wygodne położenie biura w centrum miasta z dobrą komunikacją.

  • Dostęp do samochodu służbowego do realizacji zadań związanych z podróżami służbowymi.

  • Korporacyjne wydarzenia i imprezy integracyjne w celu zacieśniania relacji w zespole i relaksu pracowników.

Dołącz do naszego zespołu i stań się częścią dynamicznego i profesjonalnego środowiska, w którym doceniany jest twój wkład i chęć osiągania wspólnych celów!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 909464227