2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Mielec
Dodane 22 kwietnia 2024

Poszukujemy murarzy - Belgia

Wynagrodzenie

60 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta w okolicy Gent  który zajmuje się budowaniem domów i mieszkań pod klucz  szukamy murarzy  . Firma istnieje na rynku już ponad 50 lat  i  ma już swoja renomę dzięki temu iż gwarantuje swoim klientom wykonanie prac budowlanych  na bardzo wysokim poziomie w jakości wykonania .

Firma zajmuje się budowa mieszkań i apartamentów a następnie ich kompleksowym  wykończeniem .

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie ścian wewnętrznych i zewnętrznych przy użyciu różnych technik i materiałów budowlanych

  • Wykonywanie elewacji klinkierowych

  • Montowanie profili i szalunków

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

  • Praca zarówno w zespole jak i samodzielnie

  • Umiejętność pracy z rysunkami technicznymi

  • Znajomosc języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • prawo jazdy kat B

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne ze stawkami obowiązującymi w branży budowlanej

  • Pracę z możliwością zawarcia umowy na stałe

  • Pracę w 40-godzinnym systemie pracy

  • 12 dni dodatkowego urlopu budowlanego

  • Premię budowlaną i pogodową

  • Pomoc biura w załatwianiu wszelkich formalności/administracji/ubezpieczeń itp.

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 905649893