2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Łódź
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 14 maja 2024

Poszukujemy kierowców w Łodzi | TAXI PLAN | NOWA USŁUGA NA RYNKU

Wynagrodzenie

1 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

O firmie: Avalon Logistics Group to dynamiczna firma specjalizująca się w obsłudze transportowej na aplikacjach takich jak Uber oraz Bolt. Dzięki nam możesz dołączyć do trendu korzystania z aplikacji w oferowanej przez nas Nowej Usłudze TAXI Plan i cieszyć się nowym komfortem pracy.

Twój zakres obowiązków:

  • Bezpieczne przewożenie klientów zgodnie z trasami wytyczonymi przez aplikacje

  • Profesjonalna obsługa klienta oraz zapewnienie wysokiego standardu usług.

  • Dbanie o czystość i stan techniczny pojazdu.

  • Skrupulatne przestrzeganie przepisów drogowych oraz zasad korzystania z aplikacji.

Wymagania:

  • Posiadanie polskiego prawa jazdy.

  • Doskonała znajomość przepisów ruchu drogowego

  • Umiejętność pracy z aplikacjami mobilnymi.

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

Co oferujemy:

  • Cotygodniowe wypłaty, zapewniamy uczciwe wynagrodzenie za Twoją pracę.

  • System zmianowy dla kierowców w planie 12h/12h.

  • Auto do pracy za FREE; bez opłat za wynajem, eksploatację i naprawy.

  • Możliwość dzielenia auta z zaufanym zmiennikiem.

Jeśli jesteś gotowy na wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj już dziś! Skontaktuj się z nami telefonicznie: 51*******06. Czekamy na Ciebie!

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 916723877