2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 03 maja 2024

Poszukujemy kelnerek

Wynagrodzenie

5 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS

Jesteśmy międzynarodową siecią klubów nocnych z 20-letnią historią, pracujemy codziennie i każdego dnia dajemy naszym klientom mnóstwo pozytywnych emocji.

Club nocny szuka kelnera!

Teraz poszukujemy kelnera - przyjaznego i gościnnego pracownika.

To oferujemy

  • Oficjalne zatrudnienie,

  • Grafik 2/2 lub 3/3 ustalany na miesiąc z możliwością wymieniania się zmianami pomiędzy sobą,

  • Godziny pracy od 21-00 do 6-00,

  • Koszulki firmowe,

  • Wesoły zespół i ciepła atmosfera,

  • Mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego :)

    Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku ( mile widziane, warunek niekonieczny

  • komunikatywność, pewność siebie, łatwość w nawiązywaniu kontaktu,

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie mile widziana,

  • chęć i potrzeba zarabiania dużych pieniędzy.

    Twój zakres obowiązków

  • Obsługa gości klubu zgodnie ze standardami firmy,

  • Bezpośrednia sprzedaż pozycji z karty.

    Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • mieszkanie służbowe

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911267763