2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Rzeczków-Kolonia
Dodane 17 maja 2024

Poszukujemy elektryka

Lokalizacja

Rzeczków-Kolonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Mondi Wierzbica jest międzynarodową Spółką z branży papierniczej o silnej i stabilnej pozycji na rynku polskim.

Do naszego zakładu w Wierzbicy poszukujemy osoby na stanowisko :

elektryka

Twój profil:

•Wykształcenie w kierunku elektryk, elektronik, automatyk lub mechatronik

•Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych

•Aktualne uprawnienia energetyczne w grupie elektrycznej G1 E (SEP eksploatacja)

•Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów (usuwania awarii)

•Ważne prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność

•Znajomość sterowników PLC Siemens (inne będą dodatkowym atutem)

•Znajomość napędów – SEW, Lenze (inne będą dodatkowym atutem)

•Preferowana znajomość języka angielskiego            w stopniu komunikatywnym

•Aktualne uprawnienia UDT do operowania podestami przejezdnymi będą dodatkowym atutem

•Zaangażowanie, odpowiedzialność, dobra współpraca

Twoje zadania:

•Usuwanie awarii maszyn i urządzeń

•Remonty i konserwacja maszyn i urządzeń

•Analizowanie przyczyn awarii i prewencyjne utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń

•Demontaż i montaż urządzeń elektrycznych  i automatyki przemysłowej

•Praca w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

•Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)

•Szansę rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

•Przyjazną atmosferę pracy,

•Możliwość poznania nowoczesnych technologii         w branży opakowań papierowych

•Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwinięcia skrzydeł

Bądź częścią naszej przyszłości. Aplikuj teraz…

Dział Personalny czeka na Pani/ Pana dokumenty.

Mondi Wierzbica Sp. z o.o., Rzeczków-Kolonia 76, 26-680 Wierzbica

Wyślij swoje CV a my zadzwonimy do Ciebie i umówimy się na spotkanie.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).„

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rzeczków-Kolonia,

Mazowieckie

Mazowieckie, Rzeczków-Kolonia
ID: 888309803