2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Podkarpackie
  6. Administracja, prace biurowe - Rzeszów
Dodane 10 maja 2024

Poszukiwany specjalista ds. sprzedaży na Allegro

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca analiza zmieniających się trendów w obszarze e-commerce,

  • Tworzenie efektywnej strategii sprzedaży online oraz zarządzanie sklepem internetowym w tym kontrolowanie stanów magazynowych sklepu, odpowiedzialność za kategorie i produkty na stronie sklepu,

  • Aktualizowanie oferty produktowej, wdrażanie do sprzedaży najnowszych produktów,

  • Monitorowanie analityki internetowej- analiza danych dotyczących ruchu na stronie, zachowań klientów i ich preferencji,

  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za techniczną obsługę sklepu internetowego,

  • Nadzorowanie i optymalizacja procesów e- commerce, rozwijanie platformy e-sklepu dostosowanej do potrzeb klientów i pozwalającej na optymalizację procesów sprzedażowych,

  • Nadzorowanie sprzedaży marketplace.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B po okresie próbnym

  • Przyjazną atmosferę

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Imprezy integracyjne

Oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości zagadnień związanych z e-commerce

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży na Allegro

  • Umiejętności poruszania się na platformie sprzedażowej Allegro

  • Zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej

  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

  • Gotowości do nauki i rozwoju

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 917320396