2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 23 maja 2024

Poszukiwany Specjalista ds. Rozwiązań w zakresie zrównoważonej energii

Wynagrodzenie

12 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Tak

W związku z dynamicznym rozwojem i otwarciem nowych oddziałów poszukujemy osoby z pasją i zaangażowaniem, gotowej do pracy na stanowisku Specjalisty ds. Zrównoważonej Energii. Dołącz do firmy, w której będziesz skupiać się na fotowoltaice, pompach ciepła, termomodernizacji.

Nie wymagamy doświadczenia! - wszystkiego Cię nauczymy na naszych szkoleniach wdrożeniowych składających się z dwóch etapów:

- Część teoretyczna - dowiesz się wszystkiego od strony technicznej.

- Część praktyczna - nauczymy Cię rozmawiać z klientami, sprzedawać, budować relacje, dzięki szkoleniom z najbardziej doświadczonymi trenerami.

Jakie będą Twoje obowiązki:

- Doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii.

- Odbywanie spotkań z klientami

- Edukacja klientów, dopasowanie odpowiednich rozwiązań.

- Przekazywanie klientom informacji technicznych w sposób jasny i zrozumiały.

- Raportowanie wyników swojej pracy.

Czego oczekujemy od kandydata:

- Nastawienia na wyzwania i zdobywanie wiedzy.

- Chęci do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji.

- Komunikatywności.

- Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku.

Co oferujemy:

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

- Jasną ścieżkę kariery, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i zdobywać nowe kompetencje.

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- Przyjazną atmosferą i pracę w młodym zespołem.

- Wsparcie przełożonego oraz zespołu na każdym etapie wdrożenia i współpracy

Prosimy o załączenie w swojej aplikacji klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 778305126