2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Podgórze Duchackie
Dodane 06 maja 2024

Poszukiwany Pracownik do Punktu Ksero/Drukarni

Lokalizacja

Kraków, Podgórze Duchackie

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy jesteś młodym, energicznym poszukującym interesującej pracy? Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

Stanowisko: Pracownik w Punkcie Ksero/Drukarni

Harmonogram:

- Maj: Kilka godzin tygodniowo na szkolenie

- Wakacje: Pełny etat

Lokalizacja: TurboDruk – Wolska 2b

Opis stanowiska:

Jako nasz nowy pracownik będziesz odpowiedzialny za obsługę klientów, wykonywanie kserokopii,

drukowanie dokumentów oraz udzielanie informacji na temat usług dostępnych w naszym punkcie.

W trakcie szkolenia zapoznasz się z naszymi procedurami i sprzętem, abyś czuł się pewnie i gotowy

do pracy na pełny etat podczas wakacji.

Wymagania:

- Student, uczeń lub młoda osoba chętna do pracy

- Umiejętność obsługi podstawowych urządzeń biurowych (np. kserokopiarka, drukarka)

- Dobra organizacja czasu i odpowiedzialność

- Komunikatywność i życzliwość w kontaktach z klientami

Oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy w maju, dostosowane do Twojego planu nauki

- Możliwość pełnego etatu wakacyjnego

- Przyjazne środowisko pracy

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, wyślij swoje CV na adres email:

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze Duchackie
ID: 916421789