2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Śląskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Czerwionka-Leszczyny
Dodane 21 maja 2024

Poszukiwany opiekun osoby starszej - Dzielnica Leszczyny

Wynagrodzenie

25 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana - prosimy najpierw o wiadomość tekstową SMS na numer: 515---668 pięć pięć jeden (ostatnie trzy cyfry tekstowo) -- napisz w wiadomosci ze w sprawie OPIEKI - nie odbieram telefonów od nieznanych numerów, ale oddzwaniam do zainteresowanych.

Potrzebna osoba do opieki nad 68 letnim leżącym mężczyzną.

Płatne na godziny lub całodobowo. Możliwa praca z zamieszkaniem (osobny pokój) lub bez.

Szczegóły do uzgodnienia.

Wynagrodzenie zależnie od dyspozycyjności i doświadczenia w pracy.

Miejsce opieki: Mieszkanie w Czerwionka-Leszczyny, ulica Chopina

Obowiązki opiekuna

  • Podawanie leków

  • Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja

  • Przyrządzanie posiłków, dbanie o dietę

  • Opieka nad osobą niepełnosprawną

  • Zakupy dla seniora

Zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Czerwionka-Leszczyny,

Śląskie

Śląskie, Czerwionka-Leszczyny
ID: 919884940