2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rewal
Dodane 08 maja 2024

Poszukiwani przedstawiciele handlowi. Branża OZE, wysokie zarobki!

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rewal

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Columbus Elite S.A. poszukuje energicznych i komunikatywnych osób do pracy jako Przedstawiciel handlowy. Jeśli jesteś osobą pełną zapału i entuzjazmu, ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania:

- Umiejętność efektywnej komunikacji oraz nawiązywania relacji z klientami

- Dobre umiejętności organizacyjne i samodzielność w pracy

- Otwartość na nowe wyzwania i gotowość do nauki

- Elastyczność czasowa.

Obowiązki:

- Przeprowadzanie ankiet i wywiadów z klientami na terenie powiatu Gryfickiego.

- Gromadzenie i analiza danych

- Raportowanie wyników badań

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznej i przyjaznej atmosferze

- Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego

- Szkolenia w zakresie technik ankieterki

- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

-Darmowe dojazdy do pracy i powroty do domu

Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą jako przedstawiciel handlowy w Columbus Elite S.A., prześlij swoje CV lub zadzwoń pod numer: 78*******52 Czekamy na Ciebie!

Lokalizacja

Rewal,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Rewal
ID: 916848063