2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Katowice
  7. Utrzymanie ruchu - Dąb
Natalia Sobczak
Dodane 20 maja 2024

pomocnik ślusarza

Lokalizacja

Katowice, Dąb

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymagane

Dla naszego Klienta - specjalisty w tworzeniu rozwiązań do spawania i cięcia poszukujemy pracownika na stanowisko ślusarza. Jeśli nie masz doświadczenia w tym zawodzie, ale chęci do nauki i rozwoju oraz nie boisz się ubrudzić, serdecznie zapraszamy do aplikowania!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio w struktury Klienta
  • pracę w systemie III-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • pracę w dogodnej lokalizacji w centrum Katowic
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma benefitowa)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

zadania

  • wykonywanie specjalistycznych prac remontowych i usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego
  • konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn, urządzeń
  • montaż, serwisowanie elementów oraz systemów napowietrzania

oczekujemy

  • uprawnienia UDT na wózek widłowy lub suwnicę będą dodatkowym atutem
  • mile widziane uprawnienia spawalnicze 135, 111 oraz uprawnienia SEP G1, G2
  • otwartość do pracy zmianowej
  • otwartość na rozwój i nowe zadania
  • możliwe zatrudnienie osoby do przyuczenia, ale posiadane doświadczenie realnie wpłynie na Twoją pensję

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Dąb
ID: 916501437