2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Opatówek
Dodane 07 maja 2024

Pomocnik Operatora Wytwórni Mas Bitumicznych

Lokalizacja

Opatówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zatrudnimy Pracownika na stanowisko: Pomocnik Operatora Wytwórni Mas Bitumicznych

Zakres obowiązków:

  •     pomoc w obsłudze wytwórni mas bitumicznych

  •     prace konserwacyjne oraz drobne naprawy WMB

  •     wykonywanie drobnych prac mechanicznych

  •     wykonywanie powierzonych zadań w ramach funkcjonowania zakładu produkcyjnego

  •     przygotowywanie sprzętu do pracy

  •     kontrola i dbałość o należyty stan urządzeń, czystość i porządek, serwis, konserwacja i naprawy bieżące

  •     współpraca z zespołem

Wymagania:

  •     dyspozycyjność do pracy w ramach pełnego etatu

  •     wiedza z zakresu budowy maszyn oraz umiejętność wykonywania drobnych napraw mechanicznych

  •     umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie

  •     brak przeszkód do pracy na wysokości

Mile widziane:

  •     Doświadczenie w pracy na Wytwórni Mas Bitumicznych będzie atutem

  •     mile widziane uprawnienia SEP (do 1 kV)/uprawnienia spawalnicze

Lokalizacja

Opatówek,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Opatówek
ID: 916708983