2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Ostrzeszów
Anna Malinowska
Dodane 23 kwietnia 2024

Pomocnik montera rusztowań - Niemcy, Holandia, Belgia

Wynagrodzenie

60 - 84 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ostrzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zdobądź nowe umiejętności i skorzystaj z 3-dniowego kursu na  pomocnika montera rusztowań z gwarancją zatrudnienia!

Startujemy w każdy poniedziałek! Dołącz do naszej ekipy i rozwijaj się z nami na najwyższym poziomie.

Przełam swoje ograniczenia i bądź częścią niepowtarzalnych projektów przemysłowych!

Po ukończeniu kursu uczestnik ma możliwość wyjazdu do pracy za granicę – do Niemiec, Holandii lub Belgii.

Start szkolenia w każdy poniedziałek - zadzwoń i dopytaj o szczegóły 50*******30, 60*******71

Twój zakres obowiązków:

  • prace pomocnicze związane z montażem i demontażem rusztowań

Nasze oczekiwania:

  • chęć nauki nowego zawodu oraz zdobycia doświadczenia na największych projektach przemysłowych w Europie

  • brak lęku wysokości

Czeka na Ciebie:

  • praca w firmie ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (kursy, szkolenia, certyfikaty, naukę języków obcych, dofinansowanie do dalszego kształcenia)

  • możliwość pracy w nadgodzinach

  • regularne zjazdy do Polski

  • ciągłość zatrudnienia – długoletnie projekty

  • możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oferującego pożyczkę mieszkaniową, dofinansowanie na cele sportowo-rekreacyjne oraz zapomogi

  • dodatkowa premia za skorzystanie z systemu poleceń

  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • transport na miejsce pracy i dobry standard zakwaterowania

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

  • wsparcie opiekunów przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc formalno-prawną dotyczącą realizacji projektu

  • atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED i możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ostrzeszów,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrzeszów
ID: 884219592