2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Biłgoraj
Dodane 08 maja 2024

Pomocnik Hydraulika/Montera Pomp Ciepła Klimatyzacji

Wynagrodzenie

3 300 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biłgoraj

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma AKCES zatrudni pracowników do pracy przy montażu/serwisie pomp ciepła, klimatyzacji.

Obowiązki: Czyszczenie, mycie klimatyzatorów na zewnątrz i wewnątrz w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych , montaż pomp ciepła i klimatyzatorów, wykonywanie instalacji hydraulicznych.

Wymagane minimalne doświadczenie w którejś z branży: hydraulicznej, chłodniczej, elektrycznej, elektronicznej.

Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia a interesujesz się tymi zagadnieniami i czujesz że to jest praca dla Ciebie -Zapraszamy.

Praca w dwie lub trzy osoby z doświadczonym pracownikiem który wszystkiego nauczy/pomoże. Osoba musi być niekarana. Praca na terenie Biłgoraja i okolic. Wracamy codziennie do Biłgoraja. 7-10 godzin dziennie zaczynamy o 7.

Soboty ekstra płatne (200-400zł w zależności od ilości godzin) dla chętnych. Wymagane prawo jazdy kat B oraz brak lęku wysokości. Jeżeli osoba się sprawdzi z chęcią zatrudnimy na stałe na pełny etat oraz przyuczymy do trudniejszych zadań (montaż pomp ciepła i klimatyzacji).

Wysyłamy na szkolenia, kursy. Praca od zaraz. Nie szukamy nikogo na 2 miesiące.

Zarobki na rękę dla początkujących z minimalnym doświadczeniem ok 3700zł bez sobót. Wypłaty są co tydzień plus premia raz w miesiącu. Im większe umiejętności tym większe zarobki.

Biuro czynne 9-15 Biłgoraj ul. Zamojska 20F www.akces24.pl

Zapraszamy na rozmowę w biurze najlepiej z CV oraz na dzień próbny (płatny) aby zobaczyć na czym polega praca.

Nie czytamy, nie odpisujemy i nie rozpatrujemy zgłoszeń, zapytań itp. wysyłanych przez OLX SMS Telefon.

Tylko kontakt osobisty w biurze - nie ma to jak rozmowa na żywo. Dokładnie przeczytaj ogłoszenie są w nim odpowiedzi na wszystkie pytania. Jeżeli widzisz to ogłoszenie to znaczy że jest aktualne.

Lokalizacja

Biłgoraj,

Lubelskie

Lubelskie, Biłgoraj
ID: 675691802