2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Lubuskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Prądocin
Dodane 07 maja 2024

Pomoc przy wprowadzaniu asortymentu na sklep

Wynagrodzenie

4 242 - 4 243 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Prądocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko:

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do współpracy na stanowisko pomocy przy wprowadzaniu asortymentu na nasz sklep internetowy. Praca polega głównie na wprowadzaniu danych dotyczących produktów do naszego systemu(Subiekt) oraz dbaniu o ich poprawność i kompletność.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy biurowej lub chęć nauki i szybkiego przyswajania nowych umiejętności

- Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

- Umiejętność pracy w systemach komputerowych

- Znajomość obsługi programów biurowych (preferowana znajomość Excela)

- Dostępność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb i możliwości pracownika

- Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy biurowej

- Przyjazne środowisko pracy.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań zawodowych i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Prądocin,

Lubuskie

Lubuskie, Prądocin
ID: 916700110