2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Wielkopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Poznań
  7. Opieka nad dziećmi - Smochowice
Dodane 12 maja 2024

Pomoc Opiekuna w Żłobku os. Smochowice

Lokalizacja

Poznań, Smochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

OGŁOSZENIE AKTUALNE/ kontakt tylko przez OLX

Poszukujemy osoby na stanowisko Pomocy Opiekuna w poznańskim Żłobku na osiedlu Smochowice. Uwaga: Os. Smochowice- przed wysłaniem aplikacji prosimy o sprawdzenie ewentualnego dojazd.

Zależy nam by do zespołu dołączyła osoba zorganizowana, uśmiechnięta, szanująca dzieci, chętnie studentka/ student pedagogiki.

Praca na cały etat, zmiany od godziny 7.00, 8.00 i 9.00.

Zakres obowiązków: -Bieżąca pomoc opiekunkom w organizowaniu i przeprowadzaniu zajęć, - Wydawanie posiłków i organizacja pracy w zmywalni, - Dbanie o bieżącą czystość w sali - Pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych i higienicznych.

Zapraszamy do kontaktu i przesłania CV TYLKO przez portal OLX.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Smochowice
ID: 828647416