2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Wielkopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Poznań
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Grunwald
Dodane 21 maja 2024

Pomoc kuchni / zmywak do cateringu zmiany poranne 6-14

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Dzień dobry,

W związku z rozszerzeniem działalności, poszukujemy nowych członków zespołu na stanowisko pomoc kuchni/zmywak.

Ze względu na dużą responsywność ogłoszeń, osoby czytające opis, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 66*******91 i umówienie się na spotkanie, zamiast wysyłania Cv. To przyspieszy proces rekrutacji.

Zakres zadań:

-Obieranie warzyw

-Zmywanie pojemników typu G'n i thermoboxów

-Odbiór dostaw z warzywami

-Dbanie o porządek stanowiska pracy

Czego oczekujemy:

-Kultury osobistej. Pracujemy tym samym zespołem od dwóch lat, nawzajem sobie pomagamy i szukamy spokojnych osób, które wspólnie z nami, będą kontynuować.

-Doświadczenia na stanowisku pomoc kuchni minimum rok.

-Elastyczności czasowej. Jako, że żywimy placówki miejskie, żywienie występuje również w weekend, pracujemy w systemie zmianowym porannym, więc czasem po prostu robimy sobie weekend w tygodniu.

-Osoby borykające się z problemem alkoholowym prosimy o nie nawiązywanie kontaktu. Nie ma sensu marnować państwa czasu.

Co oferujemy:

-Pracę w normalnym, zgranym zespole

-Dowolna forma zatrudnienia

-Bezpłatne posiłki pracownicze

-Stabilna, powtarzalna praca oparta o kontrakty miejsce

-System poranny, zazwyczaj kończymy o 14.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu ^^

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 916309826