2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Łódzkie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Radomsko
Dodane 21 maja 2024

Pomoc kuchni Hotel Porto***

Wynagrodzenie

27 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radomsko

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Umowa o dzieło

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dołącz do naszego zespołu w Trzygwiazdkowym Hotelu Porto!

Lokalizacja: Radomsko, doskonale skomunikowany punkt pomiędzy Częstochową, a Łodzią.

Stanowisko: Pomoc kuchni

Twój zakres obowiązków

- Pomoc w przygotowywaniu potraw

- Pomoc w obsłudze imprez okolicznościowych

- Dbałość o czystość i higienę miejsca pracy

Oferujemy:

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

- Umowę o pracę i wynagrodzenie przelewane na konto.

- Pracę w stabilnym obiekcie o ugruntowanej opinii.

Zastrzegamy prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.*

Dołącz do nas! Twoja kulinarne kariera czeka w Hotelu Porto!*

Nasze wymagania

- Podstawowa wiedza z zakresu gastronomi

- Umiejętność pracy w zespole

- Odpowiedzialność

- Dyspozycyjność

- Chęci do podjęcia pracy

Kontakt: tel. 6 9 7 5 1 1 9 9 9

Lokalizacja

Radomsko,

Łódzkie

Łódzkie, Radomsko
ID: 919860496