2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Śląskie
  6. Pozostałe - Czechowice-Dziedzice
Dodane 16 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna - praca dodatkowa

Wynagrodzenie

27,70 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stołówka poszukuje osoby na stanowisko sprzątaczka / pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:

  • zmywanie naczyń

  • przepuszczanie na maszynie i oczkowanie ziemniaków

  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy oraz terenie stołówki

  • mycie podłóg i toalety dla personelu

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność samodzielnego myślenia

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych mile widziana,

  • pogodne usposobienie,

Oferujemy

  • praca pięć dni w tygodniu od poniedziałku do piątku od 05:30 do 07:30

  • wolne soboty, niedziele i święta

  • możliwość wydłużenia pracy o godzinę

Odbieramy telefon w godzinach pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00 - 15:00.

Na początek umowa zlecenie, a po okresie próbnym umowa o pracę.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Stołówka Małgorzata - M.Góra, Z.Góra, K.Góra-Płoskonka, J.Płoskonka S.C 43-502 Czechowice-Dziedzice Ul. Legionów 244, NIP: 6521729132. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice,

Śląskie

Śląskie, Czechowice-Dziedzice
ID: 684543617