2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Jawor
Dodane 02 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna, młodszy kucharz w restauracji Hotel Magnolia

Lokalizacja

Jawor

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Hotel Magnolia przyjmie pracowników na stanowisko Pomoc kuchenna/młodszy kucharz

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia umowa zlecenie/umowa o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczny grafik

  • posiłki pracownicze

  • premie uznaniowe

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności

  • chęci do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • aktualna książeczka sanepidowska (mile widziana)

  • utrzymywanie wysokiego poziomu czystości i higieny

Opis stanowiska

• Obróbka warzyw i owoców,

• przygotowywanie prostych potraw oraz wydawanie potraw.

• utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego,

• czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn

• bieżące zmywanie naczyń i sprzętu kuchennego

• pomoc szefowi kuchni

Szukamy osób do pracy na stałe.

Lokalizacja

Jawor,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jawor
ID: 678832402