2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Krzyszkowice
Dodane 06 maja 2024

Pomoc Kuchenna w Cateringu Dietetycznym Zdrowie w Pudełku 4U

Wynagrodzenie

22 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Krzyszkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zapraszamy do świata smaków, zdrowia i innowacji! Nasz dynamicznie rozwijający się catering dietetyczny szuka nie tylko rąk do pracy, ale przede wszystkim serc do pasji! Poszukujemy energicznych osób na stanowisko Pomoc Kuchenna, które nie boją się wyzwań i kochają zdrowy styl życia!

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Artystyczna obróbka warzyw i owoców – od peelingów po rzeźby!

  • Wprawianie porządku w naszym kulinarnym królestwie!

  • Pakowanie diet, które zmieniają życie!

Co oferujemy?

  • Stabilność umowy o pracę i wynagrodzenie od 22 zł do 28 zł netto na godzinę.

  • Darmowe posiłki pracownicze – jedz to, co kochasz, pracując z nami!

  • Najnowocześniejsze wyposażenie kuchni – tu gotowanie staje się sztuką!

  • Elastyczne godziny pracy, bo wiemy, że życie to nie tylko praca.

Co oczekujemy?

  • Doświadczenie w gastronomii? Super, ale dla nas ważniejsze jest, jak bardzo kochasz gotowanie!

  • Pasja i serce wkładane w każde danie.

  • Bez kompromisów – czystość i higiena to Twój drugi dom.

Chcesz więcej? Zadzwoń! Porozmawiamy o wszystkim, co Cię interesuje. Znajdziesz nas na www.zdrowiewpudelku.com.pl.

Nie przegap szansy, by stać się częścią czegoś wyjątkowego. Aplikuj już dziś i rozpocznij swoją kulinarną podróż z nami!

Lokalizacja

Krzyszkowice,

Małopolskie

Małopolskie, Krzyszkowice
ID: 778470051