2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Czempiń
Dodane 07 maja 2024

Pomoc księgowa/Pomoc do działu handlowego

Lokalizacja

Czempiń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Keder Polska wiodący producent taśm kedrowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

  • wprowadzanie do systemu księgowego faktur kosztowych

  • wystawianie faktur sprzedaży, korekt, not

  • uzgadnianie sald należności i zobowiązań

  • prowadzenie ewidencji kasowej

  • wsparcie działu handlowego w obsłudze klientów firmy oraz codziennych obowiązkach

Wymagania:

  • znajomość podstawowych przepisów podatkowych oraz zasad rachunkowości

  • znajomość obsługi programu SUBIEKT GT (mile widziana)

  • znajomość języka angielskiego (mile widziana)

  • rzetelność i skrupulatność

  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności

  • wsparcie na każdym etapie wdrażania

  • przyjazną atmosferę

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV

Lokalizacja

Czempiń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czempiń
ID: 916639105