2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Wielkopolskie
  6. Lakiernik, blacharz - Komorniki
Dodane 09 maja 2024

Polernik aut ciężarowych

Wynagrodzenie

32 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma z branży motoryzacyjnej poszukuje osoby na stanowisko POLERNIK. Praca w Komornikach pod Poznaniem.

Obowiązki na stanowisku POLERNIK:

  • dbałość o porządek w miejscu pracy,

  • przygotowanie auta do polerowania,

  • polerowanie/woskowanie aut ciężarowych,

  • sprzątanie wnętrz aut ciężarowych,

  • pranie wybranych elementów w autach ciężarowych.

Wymagania:

  • poszukujemy osób chętnych do pracy, angażujących się w powierzone im obowiązki,

  • dyspozycyjność,

  • gotowość do podjęcia stałej pracy,

  • punktualność,

  • sumienność i dokładność,

  • konieczne  jest doświadczenie w podobnych pracach,

  • czynne prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • Stałą opiekę koordynatora,

  • pracę od poniedziałku do piątku, dla chętnych dodatkowo płatne soboty przy dużej ilości zleceń,

  • po 8h dziennie i/lub więcej, w przedziale godzin 08.00 - 18.00,

  • umowa zlecenie, po okresie próbnym umowy o pracę,

  • stawka 25-30 netto/h.

Kandydaci proszeni są o wysłanie CV przez OLX.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 917163155