2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Ruda Śląska
Dodane 22 kwietnia 2024

Pół etatu - Marketing (Performance + Social Media) i Sprzedaż

Wynagrodzenie

28 - 37 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Szukamy osoby na stanowisko związane z marketingiem internetowym (LinkedIn, Facebook, Instagram, profile na clutch.co, etc.) do generowanie leadów (z tych kanałów) dla naszych firm. Wymagana praca na miejscu w modelu minimum hybrydowym (3 dni w tygodniu w biurze, 2 dni zdalnie), a optymalnie w trybie ciągłym - biuro w Rudzie Śląskiej (Kochłowice).

Szczególnie chętnie nawiążemy współpracę z studentami (marketing, zarządzanie, dziennikarstwo, anglistyka, germanistyka)

Na początek praca na pół etatu (elastyczne godziny pracy w przedziale 8-16), po okresie próbnym możliwość rozszerzenia do pełnego etatu (w miarę możliwości czasowych studenta).

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie proaktywnej komunikacji z potencjalnymi odbiorcami usług (B2B) - zdobywanie leadów, prowadzenie komunikacji w procesie sprzedażowym.

  • Przygotowanie postów, prowadzenie profili firmowych, copywriting - tematyka: technologia (programowanie), biznes consulting.

  • Kreatywne i nieszablonowe podejście do zdobywania zasięgów i kontaktów.

  • Obsługa i optymalizacja kampanii reklamowych - mile widziane doświadczenie w obszarze performance marketingu.

  • Obsługa zadań związanych z prowadzeniem serwisów internetowych (copywriting).

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość praktyczna social mediów (LinkedIn, Facebook, Instagram) i Internetu.

  • Lekkie pióro oraz duża kreatywność.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio zaawansowanym.

  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy.

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu (otwartość, brak strachu przed ludźmi).

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pół etatu (z możliwością przejścia na pełen etat).

  • wsparcie merytoryczne i miła atmosferę.

  • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku (w przedziale 8-16).

  • miejsce pracy Ruda Śląska Kochłowice, ul. Jagiełły.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 913694285