2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Bielsko-Biała
Dodane Dzisiaj o 10:26

Pokojowa / Sprzątaczka / Pracownik służby pieter

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel & Apartments Ventus Rosa poszukuje pracowników do hotelu w Bielsku-Białej.

Zakres obowiązków:

Utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu, zgodnie z wymogami i standardami obiektu.

Praca w godzinach:

  • 8:00 - 16:00

  • 9:00 - 17:00

 Wymagania:

  • Dokładności i dobrej organizacji pracy;

  • Umiejętności pracy w zespole;

  • Gotowości i braku przeciwwskazań do pracy fizycznej;

  • Minimum podstawowej znajomości języka angielskiego;

  • Dyspozycyjność;

 Firma oferuje:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Umowę o pracę.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 863437556