2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Karpacz
Dodane Dzisiaj o 08:52

Pokojowa/Pokojowy- ul. Wilcza 1, Karpacz

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Karpacz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy

Opis

POLSKA GRUPA SW PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE

POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o porządek w hotelu

  • Kompleksowe sprzątanie pokoi hotelowych

  • Nadzorowanie pralni

  • Sprzątanie SPA

  • Sprzątanie toalet ogólnodostępnych

Nasze wymagania:

  • Dokładność, sumienność

  • Punktualność

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego.

  • Praca według grafiku-również w sobotę i niedzielę

  • Praca na umowę zlecenie

Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać poprzez opcję:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

W związku z art. 13 Rozporządzenia (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - „RODO”), informujemy że:

  • Administratorem w rozumieniu art. 4 pkt 7 RODO w odniesieniu do danych osobowych przetwarzanych w związku z procesem pozyskiwania właściwych usługodawców do realizacji świadczeń na rzecz administratora jest Polska Grupa SW Przedsiębiorstwo Państwowe z siedzibą w Warszawie przy ul. Kocjana 3, 01-473Warszawa (dalej: Administrator). Kontakt do Administratora możliwy jest za pośrednictwem tel.: 22 328 60 01, adresu e-mail: sekretariat[at]pgsw.pl lub w siedzibie.

  • Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym w sprawach dotyczących danych osobowych oraz realizacji praw osób których dane dotyczą istnieje możliwość kontaktu za pośrednictwem adresu mailowego: iod[at]pgsw.pl

  • Dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach i odpowiadających im podstawach prawnych przetwarzania, tj.: a. realizacji procesu pozyskania odpowiednich usługodawców do realizacji świadczeń na rzecz administratora w celu zawarcia z nimi odpowiedniej umowy na realizację tych świadczeń – podstawą przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. b) RODO, tj. przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy, b.w celu kontaktu telefonicznego lub mailowego z wybranym zleceniobiorcą – podstawą przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, tj. prawnie uzasadniony interes administratora, przejawiający się koniecznością nawiązania kontaktu z właściwym oferentem zainteresowanym współpracą na podstawie umowy cywilnoprawnej,

  • Dostęp do danych osobowych mają następujący odbiorcy danych: usługodawcy z których korzysta administrator w zakresie usług informatycznych, doradczych, prawnych, audytowych w oparciu o zawarte umowy na realizację tych usług i którym powierzył dane osobowe do przetwarzania na podstawie odpowiednich umów powierzenia przetwarzania danych zawartych w związku z korzystaniem z tych usług.

  • Dane osobowe przetwarzane w celach wskazanych w ust. 3 będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od pozyskania danych.

  • Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do udziału w procesie pozyskania usługodawcy. W przypadku niepodania wymaganych danych zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę.

  • Osoba, której dane dotyczą może żądać od Administratora realizacji następujących praw: a. prawa dostępu do swoich danych osobowych (art. 15 RODO),b. prawa sprostowania swoich danych (art. 16 RODO),c. prawa do ograniczenia przetwarzania jej danych w sytuacjach i na zasadach wskazanych w art. 18 RODO lub do ich usunięcia zgodnie z art. 17 RODO („prawo do bycia zapomnianym”), d. prawa do wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych z przyczyn związanych z jej szczególną sytuacją, o którym mowa w art. 21 ust. 1 RODO, e. prawa wniesienia skargi na przetwarzanie jej danych osobowych przez Administratora do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (adres: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa),

  • W pozostałym zakresie ze względu na brak spełnienia przesłanek określonych przepisami RODO prawa nie mogą zostać zrealizowane.

  • Dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu, w tym przetwarzane w celu podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.

  • Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Karpacz,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Karpacz
ID: 917088194