2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Szczecin
  7. Obsługa hotelowa - Centrum
Dodane 01 maja 2024

Pokojowa/Pokojowy - Radisson Blu Hotel Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Parę słów o nas:

Pierwszy hotel sieci Radisson Hotel Group w Polsce, największy  hotel w Szczecinie - oferuje największą bazę noclegową w mieście - 354 pokoje, największą hotelową powierzchnię event’ową - 10 sal konferencyjnych na powierzchni ponad 1000 m², 2 restauracje (w tym wielokrotnie nagradzana Renaissance), Lobby Bar i Copernicus Club (Cocktail Bar na XI piętrze z widokiem na miasto), Cukiernię Muffinek, centrum fitness - Fitness World oraz Baltica Wellness&Spa.

Do naszego zespołu pokojowych poszukujemy osób zaangażowanych, dbających o szczegóły, z pozytywnym nastawieniem do pracy oraz dla których sprzątanie to czysta przyjemność!

Twoje zadania:

  • Zapewnienie czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami Hotelu Radisson Blu
  • Współpraca i komunikacja z innymi działami hotelu

Czego wymagamy?

  • Aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne
  • Dyspozycyjność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność i sumienność
  • Wysoka kultura osobista

Co oferujemy?

  • Terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczny grafik
  • Uniform, o którego pranie i prasowanie dbamy my!
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Posiłek regeneracyjny za symboliczną opłatą
  • Bonusy za polecenie przyjaciół
  • Uczestniczenie w prowadzeniu Odpowiedzialnego Biznesu – działań ekologicznych i na rzecz lokalnych społeczności
  • A przede wszystkim pracę w profesjonalnym i pozytywnym zespole!

Dołącz do naszej misji i stań się częścią najbardziej inspirującej firmy hotelarskiej na świecie. W Radisson Hotel Group wierzymy, że ludzie są naszym najważniejszym atutem. Stanowimy zgrany zespół, dbający o dostarczenie przebywającym w naszych hotelach Gościom niezapomnianych wrażeń. Razem sprawiamy, że każda chwila ma znaczenie. Jako jedna z największych firm hotelarskich na świecie, zawsze szukamy wspaniałych ludzi, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu.

Jeżeli czujesz, że to miejsce jest dla Ciebie a życiowa filozofia „Yes I Can” jest bliska Twojemu sercu, i nie raz udowodniłeś, że niemożliwe stało się możliwym – dołącz do naszej społeczności i WYŚLIJ APLIKACJĘ

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 912449939