2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Pomorskie
  5. Sprzątanie - Chojnice
Teresa
Dodane 23 maja 2024

POKOJOWA, osoba do sprzątania w ośrodku wypoczynkowym

Lokalizacja

Chojnice

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pokojowej / pani do sprzątania w ośrodku wypoczynkowym w miejscowości Małe Swornegacie (woj. pomorskie, pow. chojnicki, 15 km od Chojnic) w miesiącach od czerwca do sierpnia.

 OPIS STANOWISKA

- sprzątanie domków letniskowych.

WYMAGANIA:

- punktualność, dokładność, odpowiedzialność, uczciwość,

- mile widziane prawo jazdy.

OFERUJEMY:

- pracę w bardzo dobrej atmosferze,

- terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV (odpowiedź przez OLX).

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 917189882