2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Zakopane
Dodane 03 czerwca 2024

Pokojowa/ Kelnerka w placówce świadczącej usługi hotelowe

Wynagrodzenie

5 700 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy największą w Polsce organizacją zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Mamy ponad 100 lat doświadczenia, wiedzę i narzędzia. Co roku przekazujemy twórcom wiele milionów złotych należnych im wynagrodzeń. Zrzeszamy kompozytorów, autorów tekstów, scenarzystów, dramatopisarzy, tłumaczy, plastyków, choreografów oraz twórców innych dziedzin sztuki, a także wydawców muzycznych. Jako stowarzyszenie prowadzimy szeroką działalność socjalną na rzecz naszych członków. Jesteśmy też jednym z największych w Polsce mecenasów kultury. Od 1918 roku budujemy świat, który ceni kulturę, twórczość i wyobraźnię.

Do naszej placówki świadczącej usługi hotelowe (Domu Pracy Twórczej ) poszukujemy osób na stanowisko:

Pokojowa /Kelnerka

Opis stanowiska

•           utrzymanie porządku i czystości we wszystkich pokojach oraz pomieszczeniach ogólnodostępnych znajdujących się na terenie obiektu

•           podawanie posiłków

•           zmywanie naczyń

•           dbałość o najwyższą jakość obsług gości

•           przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa i higieny

•           współpraca z innymi działami obiektu

Wymagania

•           gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz weekendy i święta

•           sumienność i dokładność

•           zaangażowanie i staranność

•           wysoka kultura osobista

Oferujemy

•           stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę + trzynasta pensja

•           pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do kultury

•           pracę opartą na wzajemnym szacunku i miłej atmosferze

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 918030196