2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Pomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Gniewino
Dodane 25 kwietnia 2024

Pokojowa hotelowa

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gniewino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  •  Wymiana pościeli oraz jej ewidencja.

  • Wymiana oraz uzupełnianie ręczników.

  • Uzupełnianie artykułów konsumpcyjnych oraz eksploatacyjnych według ustalonych standardów.

  • Uzupełnianie materiałów reklamowych.

  • Informowanie przełożonego o brakach i usterkach w pokojach..

  • Przekazywanie do pralni i odbiór z pralni rzeczy gości oraz pościeli hotelowej.

  • Realizowanie życzeń gości hotelowych będących w zakresie obowiązków pokojowej  (dostarczanie dodatkowych artykułów konsumpcyjnych i eksploatacyjnych).

  • Przekazywanie odpowiednim pracownikom uwag i życzeń  klientów niebędących w zakresie obowiązków pokojowej, − przekazywanie informacji innym pracownikom.

  • Kontrola pokoi hotelowych, pomieszczeń.

Lokalizacja

Gniewino,

Pomorskie

Pomorskie, Gniewino
ID: 855662278