2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Lidzbark Warmiński
Dodane 20 maja 2024

Pokojowa - Hotel Krasicki

Lokalizacja

Lidzbark Warmiński

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

HOTEL KRASICKI poszukuje pracowników na stanowisko: Pokojowa

Twoje zadania to:

  • utrzymywanie w nienagannej czystości pokoi hotelowych oraz pomieszczeń ogólnodostępnych zgodnie ze standardami hotelu,

Nasze oczekiwania:

  • dokładność i dobra organizacja pracy,

  • samodzielność,

  • dyspozycyjność,

  • kultura osobista,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

Chcemy ci zaoferować:

  • umowę zlecenie,

  • stabilną i interesującą pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt telefoniczny z Kierownikiem Służby Pięter 51*******75.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lidzbark Warmiński,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Lidzbark Warmiński
ID: 562567431